Jdi na obsah Jdi na menu
 


BRIGÁDY NA ZBROJNICI 2005
 
Pokud chceme, aby naše zbrojnice opravdu reprezentovala, musíme se o ni náležitě starat. Stejně jako loni, tak letos jsme neponechali nic náhodě a o zbrojnici jsme pečovali jaksepatří. Jak kluci tak i holky, pokud jim to čas dovolil, se zapojili do akce a zvelebovali v průběhu roku naše útočiště. Pracovalo se v garážích, kde se uklízely skříňky, vymetalo se, pozornost se věnovala i autům a nemůže zapomenout na dílničku. Do věže, kam se po útoku věsí hadice, se pro rychlejší a pohodlnější přístup vybouraly dveře.
Ale i na okolí se nesmělo zapomenout, a tak holčiny rýpaly trávu, zametaly a natíraly nástěnku, kterou jsme si zde nově postavili (aby se tam mohly věsit termíny brigád a nikdo se pak nemohl remcat, že o tom nevědělJ).
Samozřejmě ani interiéry nebyly opominuty. Umívat nádobí, stírat prach a země, pověsit nově pořízené závěsy, které zbrojnici zútulnily, to vše letošní brigády zahrnovaly.

Doufáme, že se Vám naše odvedená práce líbí. Všem, kdo spolupracovali, patří veliký dík. Přejeme si, aby se i dalších brigád účastnil co možná největší počet členů. 

-LV-   

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30