Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. 2. 2006 - III. Hasičský ples

Následující řádky Vám přiblíží průběh letošního plesu tak, jak ho prožili naši konferenciéři. Jako obvykle měl ples hladký průběh a všichni hosté se bavili až do brzkých ranních hodin…

Nuže:Vážené dámy, vážení pánové,Dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji  přivítali na hasičském plese zde v Senici na Hané.Jsme rádi, že se náš ples ve vaší paměti v minulosti tak dobře zapsal a že se pomalu stává  tradicí. Jsme potěšeni, že Vaše účast je rok od roku větší. Těší nás Váš zájem a doufáme, že ani letos Vás nezklameme. A co vás dnes tedy čeká a nemine?Tak určitě si báječně zatancujete a třeba i zazpíváte s hudební skupinou Asteor.Na správném plese nesmí chybět bohatá tombola. Jak jste si zajisté všimli ve foyer – TOMBOLA BUDE Kromě bohaté tomboly je pro Vás nachystáno v průběhu celého večera hojné občerstvení.Zajisté se ani letos nebudete vyhýbat peklu, kde si jistojistě všichni z vás vyberou drink podle svého vytříbeného gusta.No a pokud máte raději ten klasický český zlatavý mok, nebojte se, i toho jsme si pro vás připravili dostatek. Po celý večer Vám pak bude k dispozici spoustu krásných, mladých a ochotných členů našeho sboru. A samozřejmě nebude chybět ani kulturní, opravdu profesionální program.Dámy a pánové přejeme Vám krásný večer plný neopakovatelných zážitků . . . . . nyní se již nechte unášet libými tóny a romantickými texty neméně romantického kvarteta ASTEOR!

 

Po několika tanečních vstupech a několika kolech :-)

 
 
 
 

 Dobrý večer vážené dámy, vážení pánové, Dnes již po druhé se vám z tohoto místa hlásí David a Boženka. Na začátku plesu jsme Vám slibovali kulturní, opravdu profesionální program.  Z počátku jsme si lámali hlavy, čím  bychom vás měli překvapit, ale pak jsme si řekli, že se to samo vyvrbí.  A opravdu, když jste začali přicházet a hledali jste si místa k sednutí, neušlo nám, že spousta z vás (teď oslovujeme hlavně dámy) má na sobě  luxusní modely, které stojí za povšimnutí. A tak zatím co jste hledali místa, my hledali mezi vámi kandidátky. A ptáte se kandidátky na co? Jistě jste nepřeslechli titulní znělku a je vám tedy jasné, že jsme mezi vámi vybírali kandidátky na MISS  HASIČSKÉHO PLESU 2006. Ano vážení, je to tak, vybrali jsme mezi vámi 6 uchazeček, které dostaly svá čísla a v průběhu  večera ve dvou vstupech VY rozhodne o tom, které podle vás bude náležet titul MISS HASIČSKÉHO PLESU 2006. Jistě jste však  celí netrpělivý, které z vás nás tak učarovaly svým nevšedním vzhledem, že jsme se je nominovali.

Dámy a pánové, seznamte se blíže s onou šesticí nominovaných dívek.

 Dívka č. 1 – Jiřina HlavinkováObrazek

 

 Pochází z malebné vesničky střední hané Senice na Hané.

-ostatně všechny dívky , které zde dnes uvidíte pochází z této obce, protože zdejší kraj je neobyčejně úrodný na takové krasavice.

 

 

-Vystudovala střední odborné učiliště elektrotechnické v Litovli a v současné době se věnuje navíjení elektromotorů, což je její profesí a zároveň koníčkem.

 

 Mezi její další záliby patří četba literatury faktu, zejména pak knihy s válečnou tématikou.

 

 Jiřině je 23 let a jejím velkým životním snem je umístit elektromotory do všech automobilů.

 

 Dívka č. 2 – Čestmíra Drobná

ObrazekDívka kterou právě vidíte vystudovala střední zemědělskou školu v Olomouci. Její současná práce není jejím koníčkem,

i když nutno podotknout, že zvířata má moc ráda. Mezi její nejoblíbenější jídla patří vepřová pečeně se zelím a houskovým knedlíkem, či hovězí guláš. Ve volných chvílích se věnuje boxu a vyšívání.

Dívka č. 3 – Petra TicháObrazek

 

Petře je 25 roků, vystudovala školu s ekonomickým zaměřením. Její velikou zálibou je zpěv a účast na veřejných mítincích informačních zdrojů v obci. Je velmi aktivní v obecní politice, kde usilovně hájí potřeby a zájmy sboru. Ve volných chvílích štrikuje svetry.

 Dívka č. 4 -  Vladimíra Šachová

ObrazekJe absolventkou středního odborného učiliště hornického v Ostravě. Vladimíře je čerstvých 26 let. Po ukončení studia Vladimíra fárala 4 roky na šachtě v rakouském Grünbachu, kde jednoho dne vyjela a už nezajela, vrátila se zpět na Hanou a v současné době je hornicí na volné noze.  Jejím životním snem je setkání s vyvoleným Emilem Zajacem.

 Dívka č. 5 – Jaroslava PolákováObrazek

Slávce je 25 roků  vystudovala na matematicko-fyzikální fakultě univerzity Karlovy v Praze obor astrofyzika .Jejím velkým koníčkem je zahrádka a proto v současné době přemýšlí jak by nejlépe vypěstovala  astry astronomických rozměrů. Kromě toho ráda skáče na lyžích, skáče dobře, skáče daleko a skáče ráda. Jejím velkým životním cílem je cesta napříč Austrálií.

Dívka č. 6 – Romana Lahváčová

Obrazek Při výběru povolání Romaně imponoval fortel starých zednických mistrů, a proto se vydala v jejích stopách. Romaně je 25 let a jejím největším koníčkem je poslech vážné hudby. Mezi její oblíbené filmy patří Čuk a Geg a seriál Rodinná pouta.

No a tak plesové veselí pokračovalo dál a dál v podobném duchu, nechyběla zde dovednostní soutěž a samozřejmě i promenáda v plavkách, ale o té už nemá smysl psát. Jen podotknu, že děvčata se o vítěznou stuhu doslova popraly.  Tak se raději podívejte na přiložené fotky, nebo ještě lépe přijďte na některý náš další ples a zažijte to na vlastní bránice ...  :-)

 

 

 

 

- LV - + - DG -

 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ecomemia - Верно ладим Автономная канализация для частного дома купить

https://eco-corporation.ru - Автономная канализация купить

Большой уровень производства септиков
Высококачественное сопровождение
Это в целом предоставляет вам гарантию того момента, что автономная канализация работает без перебоев в течение многих лет.
Максимальное внимание к клиенту
Дабы не ошибиться с выбором, рекомендуется учитывать характеристики самого дачи (либо коттеджа), габариты участка земли.

Angelacumn - nigeria states

pankshin https://www.fmohconnect.gov.ng/international_cooperation.html

Angelacumn - ministry of health abuja

latest phones in nigeria 2019 https://www.fmohconnect.gov.ng/

Forexdype - Forex robot autotrader

Robot Forex saor in aisce. https://ie.forex-trading-is.com

Charlesmemia - Фундамент фм 1 цена

https://novostroyka63.ru/ - Фундамент под ключ цена

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

ForexNeonee - How to trade forex like the big banks

Forex desenleri kitabı. https://tr.forex-is.com

Charlesmemia - Фундамент под ключ цена

https://novostroyka63.ru/ - Фундамент плита цена

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации. 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< únor >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29