Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. 2. 2006 - III. Hasičský ples

Následující řádky Vám přiblíží průběh letošního plesu tak, jak ho prožili naši konferenciéři. Jako obvykle měl ples hladký průběh a všichni hosté se bavili až do brzkých ranních hodin…

Nuže:Vážené dámy, vážení pánové,Dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji  přivítali na hasičském plese zde v Senici na Hané.Jsme rádi, že se náš ples ve vaší paměti v minulosti tak dobře zapsal a že se pomalu stává  tradicí. Jsme potěšeni, že Vaše účast je rok od roku větší. Těší nás Váš zájem a doufáme, že ani letos Vás nezklameme. A co vás dnes tedy čeká a nemine?Tak určitě si báječně zatancujete a třeba i zazpíváte s hudební skupinou Asteor.Na správném plese nesmí chybět bohatá tombola. Jak jste si zajisté všimli ve foyer – TOMBOLA BUDE Kromě bohaté tomboly je pro Vás nachystáno v průběhu celého večera hojné občerstvení.Zajisté se ani letos nebudete vyhýbat peklu, kde si jistojistě všichni z vás vyberou drink podle svého vytříbeného gusta.No a pokud máte raději ten klasický český zlatavý mok, nebojte se, i toho jsme si pro vás připravili dostatek. Po celý večer Vám pak bude k dispozici spoustu krásných, mladých a ochotných členů našeho sboru. A samozřejmě nebude chybět ani kulturní, opravdu profesionální program.Dámy a pánové přejeme Vám krásný večer plný neopakovatelných zážitků . . . . . nyní se již nechte unášet libými tóny a romantickými texty neméně romantického kvarteta ASTEOR!

 

Po několika tanečních vstupech a několika kolech :-)

 
 
 
 

 Dobrý večer vážené dámy, vážení pánové, Dnes již po druhé se vám z tohoto místa hlásí David a Boženka. Na začátku plesu jsme Vám slibovali kulturní, opravdu profesionální program.  Z počátku jsme si lámali hlavy, čím  bychom vás měli překvapit, ale pak jsme si řekli, že se to samo vyvrbí.  A opravdu, když jste začali přicházet a hledali jste si místa k sednutí, neušlo nám, že spousta z vás (teď oslovujeme hlavně dámy) má na sobě  luxusní modely, které stojí za povšimnutí. A tak zatím co jste hledali místa, my hledali mezi vámi kandidátky. A ptáte se kandidátky na co? Jistě jste nepřeslechli titulní znělku a je vám tedy jasné, že jsme mezi vámi vybírali kandidátky na MISS  HASIČSKÉHO PLESU 2006. Ano vážení, je to tak, vybrali jsme mezi vámi 6 uchazeček, které dostaly svá čísla a v průběhu  večera ve dvou vstupech VY rozhodne o tom, které podle vás bude náležet titul MISS HASIČSKÉHO PLESU 2006. Jistě jste však  celí netrpělivý, které z vás nás tak učarovaly svým nevšedním vzhledem, že jsme se je nominovali.

Dámy a pánové, seznamte se blíže s onou šesticí nominovaných dívek.

 Dívka č. 1 – Jiřina HlavinkováObrazek

 

 Pochází z malebné vesničky střední hané Senice na Hané.

-ostatně všechny dívky , které zde dnes uvidíte pochází z této obce, protože zdejší kraj je neobyčejně úrodný na takové krasavice.

 

 

-Vystudovala střední odborné učiliště elektrotechnické v Litovli a v současné době se věnuje navíjení elektromotorů, což je její profesí a zároveň koníčkem.

 

 Mezi její další záliby patří četba literatury faktu, zejména pak knihy s válečnou tématikou.

 

 Jiřině je 23 let a jejím velkým životním snem je umístit elektromotory do všech automobilů.

 

 Dívka č. 2 – Čestmíra Drobná

ObrazekDívka kterou právě vidíte vystudovala střední zemědělskou školu v Olomouci. Její současná práce není jejím koníčkem,

i když nutno podotknout, že zvířata má moc ráda. Mezi její nejoblíbenější jídla patří vepřová pečeně se zelím a houskovým knedlíkem, či hovězí guláš. Ve volných chvílích se věnuje boxu a vyšívání.

Dívka č. 3 – Petra TicháObrazek

 

Petře je 25 roků, vystudovala školu s ekonomickým zaměřením. Její velikou zálibou je zpěv a účast na veřejných mítincích informačních zdrojů v obci. Je velmi aktivní v obecní politice, kde usilovně hájí potřeby a zájmy sboru. Ve volných chvílích štrikuje svetry.

 Dívka č. 4 -  Vladimíra Šachová

ObrazekJe absolventkou středního odborného učiliště hornického v Ostravě. Vladimíře je čerstvých 26 let. Po ukončení studia Vladimíra fárala 4 roky na šachtě v rakouském Grünbachu, kde jednoho dne vyjela a už nezajela, vrátila se zpět na Hanou a v současné době je hornicí na volné noze.  Jejím životním snem je setkání s vyvoleným Emilem Zajacem.

 Dívka č. 5 – Jaroslava PolákováObrazek

Slávce je 25 roků  vystudovala na matematicko-fyzikální fakultě univerzity Karlovy v Praze obor astrofyzika .Jejím velkým koníčkem je zahrádka a proto v současné době přemýšlí jak by nejlépe vypěstovala  astry astronomických rozměrů. Kromě toho ráda skáče na lyžích, skáče dobře, skáče daleko a skáče ráda. Jejím velkým životním cílem je cesta napříč Austrálií.

Dívka č. 6 – Romana Lahváčová

Obrazek Při výběru povolání Romaně imponoval fortel starých zednických mistrů, a proto se vydala v jejích stopách. Romaně je 25 let a jejím největším koníčkem je poslech vážné hudby. Mezi její oblíbené filmy patří Čuk a Geg a seriál Rodinná pouta.

No a tak plesové veselí pokračovalo dál a dál v podobném duchu, nechyběla zde dovednostní soutěž a samozřejmě i promenáda v plavkách, ale o té už nemá smysl psát. Jen podotknu, že děvčata se o vítěznou stuhu doslova popraly.  Tak se raději podívejte na přiložené fotky, nebo ještě lépe přijďte na některý náš další ples a zažijte to na vlastní bránice ...  :-)

 

 

 

 

- LV - + - DG -

 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

JoshuaHoivy - Cosmetics


Stock files platform, with a large selection of high quality photos, vectors, videos and illustrations.
At the moment, the photo bank has more than 70 million files and it is constantly growing thanks to photographers from all over the world.
With a large library, user-friendly search algorithms and flexible pricing plans, we are a one-stop platform for creative solutions of all sizes.
Photobank is ideal for both personal use and creative teams that need large volumes of files.
https://fas.st/Gsp_q

Jameslap - Fashion

This is a unique place for fashionable women's clothing and accessories.
We offer our clients women's clothing, jewelry, cosmetics and health products, shoes, bags and much more.
https://fas.st/Ujfha

ecomemia - Верно ладим Автономная канализация для частного дома купить

https://eco-corporation.ru - Автономная канализация купить

Большой уровень производства септиков
Высококачественное сопровождение
Это в целом предоставляет вам гарантию того момента, что автономная канализация работает без перебоев в течение многих лет.
Максимальное внимание к клиенту
Дабы не ошибиться с выбором, рекомендуется учитывать характеристики самого дачи (либо коттеджа), габариты участка земли.

Angelacumn - nigeria states

pankshin https://www.fmohconnect.gov.ng/international_cooperation.html

Angelacumn - ministry of health abuja

latest phones in nigeria 2019 https://www.fmohconnect.gov.ng/

Forexdype - Forex robot autotrader

Robot Forex saor in aisce. https://ie.forex-trading-is.com

Charlesmemia - Фундамент фм 1 цена

https://novostroyka63.ru/ - Фундамент под ключ цена

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

ForexNeonee - How to trade forex like the big banks

Forex desenleri kitabı. https://tr.forex-is.com

Charlesmemia - Фундамент под ключ цена

https://novostroyka63.ru/ - Фундамент плита цена

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации. 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31