Jdi na obsah Jdi na menu
 


MEMORIÁL VLADIMÍRA HRACHOVCE - TOPOLANY

 

MEMORIÁL VLADIMÍRA HRACHOVCE
TOPOLANY 5. 6. 2010

V sobotu 5. 6. 2010 naše děvčata vyrazila na netradiční závody do Topolan. SDH Topolany chtěly závody v požárním sportu něčím ozvláštnit a povedlo se jim to. Den začal pro děvčata pěkně, jako vždy už od začátku panovala dobrá nálada a všechny věděly do čeho jdou. Závody se konaly v Topolanech na hřišti za školou, bylo tam devět družstev mužů, z toho jedno smíšené s ženami a děvčata ze Senice byla ozdobou závodu. Zvláštnost těchto závodů spočívala v tom, že si až na místě každý člen družstva vylosoval, kterou část útoku poběží. Byly dva pokusy na útoky a většina děvčat si vylosovala vždy něco jiného co neměla natrénováno, ale útoky zvládly bezvadně. Jeden z útoků  byl dokonce s časem 35.33 s, ale  bohužel nebyl skrz přívodní vedení uznán a byl to NP. Ale tímto časem předčily některá mužská družstva. Bohužel jsme tam nemohli zůstat až do úplného konce, protože nás čekaly i další povinnosti, tak jsme se museli rozloučit dřív, ale i tak holky odjížděly s pohárem a hlavně s dobrým pocitem, že v útoku zvládnou i to, co normálně ani nedělají. Posléze jsme se ještě z Topola dozvěděli, že holky ze Senice velice dobře reprezentovaly požární sport našeho sboru a měly obdiv všech, že se jako jediné nezalekly netradičních pravidel. Jen tak dál děvčata!!!!! :-D

 

-Zbořka-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31