Jdi na obsah Jdi na menu
 


Floriánek - Ludéřov 2010

 V Ludéřově jde prostě o prestiž . . . 

XIV. ROČNÍK SOUTĚŽE O PUTOVNÍ POHÁR SV. FLORIÁNA V LUDÉŘOVĚ

 

         Po náročném odpoledni a večeru při pálení čarodějnic jsme ráno na to opět vyrazili na první soutěž v sezóně v požárním sportu do Ludéřova. Počasí nám zase nepřálo, od noci pršelo a pršelo a vypadalo to, že ani nepřestane, ale…. Po oficiálním zahájení soutěže nám pomalu začalo vykukovat sluníčko, až nakonec svítilo celé odpoledne. Tak jako každý rok začínala soutěž štafetou a posléze požárním útokem. Naše závodní družstva začínala novou sezónu v nových dresech, za které bychom chtěli moc poděkovat sponzorům, kteří nám na dresy finančně přispěli a doufáme, že tímto naše spolupráce zdaleka nekončí. Kdo jste se nepřijeli podívat, jak SDH Senice na Hané reprezentuje obec i sbor v požárním sportu, tak vám jen řeknu, že jsou lepší a lepší…. Děvčata se umístila na 2. místě a kluci obsadili 5. místo a tentokrát se vše obešlo bez větších a vážnějších úrazuJ. Tak se na nás příště přijeďte v hojnějším počtu, ať tam máme větší podporu a ať sdílíte naše úspěchy společně s námi.

- Marťa -

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30