Brigády na zbrojnici 2004

Už od začátku tohoto roku probíhají na zbrojnici brigády. Dne 20. června bude oficiální otevření zbrojnice a je tedy nutné, aby byla v pořádku. Na nové zbrojnici pracovala velká část hasičů a hasiček. Kluci dělali nové plynové topení, novou elektriku, opravovali záchody, malovali. Do kuchyně se dávala nová podlaha, uklízelo se v garážích, myla se auta a uklízelo se ve skříňkách. Nejen kluci, ale i holky se snažily přidat ruku k dílu, klukům pomáhaly a hlavně uklízely a ještě jednou uklízely (umývaly okna, drhly podlahy, myly nábytek a nádobí . . .)

Celá tato akce trvá již půl roku, někteří tam trávili dokonce víc času než doma. Na zbrojnici se odvedl pořádný kus práce, a proto doufáme, že takto pěkně upravená zbrojnice vydrží hezky dlouho.

Aby jste věděli, jak tvrdě jsme na tom „makali“, přikládám fotodokumentaci.

-LV-

fotky zde