Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brigády na zbrojnici 2004

 

Už od začátku tohoto roku probíhají na zbrojnici brigády. Dne 20. června bude oficiální otevření zbrojnice a je tedy nutné, aby byla v pořádku. Na nové zbrojnici pracovala velká část hasičů a hasiček. Kluci dělali nové plynové topení, novou elektriku, opravovali záchody, malovali. Do kuchyně se dávala nová podlaha, uklízelo se v garážích, myla se auta a uklízelo se ve skříňkách. Nejen kluci, ale i holky se snažily přidat ruku k dílu, klukům pomáhaly a hlavně uklízely a ještě jednou uklízely (umývaly okna, drhly podlahy, myly nábytek a nádobí . . .)

Celá tato akce trvá již půl roku, někteří tam trávili dokonce víc času než doma. Na zbrojnici se odvedl pořádný kus práce, a proto doufáme, že takto pěkně upravená zbrojnice vydrží hezky dlouho.

Aby jste věděli, jak tvrdě jsme na tom „makali“, přikládám fotodokumentaci.

 

                                                                                                                 -LV-

fotky zde

předchozí zápis

další zápis

na obsah kroniky

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30