Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak a máme upáleno . . .

Pár slov o pálení čarodějnic, bezprostředně po akci.

Je ráno, no ráno . . . spíš dopoledne 1.5.2009 a píšu pro Vás zpravodajství ze včerejšího pálení čarodějnic. Podtrženo, sečteno, vše dopadlo tak, jak jsme slibovali na plakátu. Holky se kolem 4. hodiny odpolední slétly za kulturák, kde již bylo vše nachystáno na filipojakubský sabat. Ještě před začátkem akce jakoby svatý Petr měl něco proti, nás trošku vystrašilo počasí. Silný vítr honil po obloze škaredě vypadající mraky a vypadalo to, že nás to pěkně spláchne. Jen zkušení amatérští meteorologové nepropadali panice a se slovy: " To by muselo být něco, aby v Senici pršelo . . ." zůstávali absolutně v klidu. A měli pravdu, nakonec se ještě objevilo sluníčko a vítr byl ten tam. Z udírny to pěkně vonělo, pivo teklo proudem a kapela HAPPY END se chystala na svoje vystoupení. Naše čarodějnice se ujali svých mladších kolegyň a kolegů a zabavily je nejrůznějšími hrami, které pro ně měly připraveny. Během těchto her začala hrát kapela a vše se, k naší spokojenosti, pěkně rozjelo. Musíme se přiznat, že nás návštěva příjemně překvapila. Přeci jen to byl 1. ročník a nikdo z nás netušil kolik lidí příjde, nehledě na to, že v okolních obcích jsou již sabaty zavedenými akcemi. V tomto duchu se neslo i materiálně-technické zabezpečení. Musím se omluvit všem, kterých se nějakým zbůsobem dotkl občasný výpadek občerstvení. Na druhou stranu musím ale vyzdvihnout akčnost obsluhujících při improvizaci a poděkovat za jejich ochotu a práci, kterou při pořádání akce odvedli. Nastal večer a bylo potřeba zapálit oheň. Tuto činnost u nás nemůže dělat nikdo jiný, než náš "ohňomil" Lahváč. I tentokrát to dopadlo dobře a opět popřel heslo " Hasičovi nehoří ! " Nevím proč, ale stává se asi zvykem, že když se něco zapaluje, tak je na tom nějaká fotka. Tentokrát to odnesla naše děvčata. Nakonec přece se to jmenuje Pálení čarodějnic, tak proč ne . Vše proběhlo dobře a v klidu. Jeden malý ale významný incident sice byl, ale i ten nakonec dopadl dobře.

 

Ještě jednou děkuji všem organizátorům za odvedenou práci a návštěvníkům za to že přišli a bavili se. Děkujeme moc a zachovejte nám přízeň i nadále.

 

 - DG -

první fotky zde

(až se mi jich sejde víc, tak přidám)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30