Jdi na obsah Jdi na menu
 


SENICKY HODE 2013
(19. - 21. 7. 2013)

 A je to, konečně máme hodové "šílenství" za sebou! V pátek jsme začali tradičně hodovou zábavou se skupinou SAX ROCK.  Velmi mile nás překvapila hojná účast návštěvníků, jak domácích, tak i přespolních a někteří dorazili na silných jednostopých strojích z větších dálek. Pařilo se do brzkých ranních hodin. Druhý hodový den se již od rána chystal další program, který začal od 14:00 hasičským dětským dnem. Tentokrát jsme si pro děti připravili deset stanovišť, kde plnily různé úkoly. Děti střílely ze vzduchovky, zkoušely si přejít po slag line, stříkaly ze džberovky, chodily na chůdách, vyplňovaly hasičský kvíz, vázaly uzly a jiné. Během odpoledne si děti mohly nechat namalovat něco na obličej, navštívit skákací hrad anebo také se svést na koni. Po vyhodnocení dětského dne připravili naši páni hasiči pro děti pěnu. Nejen děti, ale i někteří dospělí z ní měli velkou radost. Mezitím se na pódiu chystala na večerní zábavu skupina Galaxy. Tentokrát se staral o pitný režim a stravování oddíl házené. Zábava se vydařila a opět s hojnou účastí se končilo až v ranních hodinách. Poslední, třetí, den v neděli jsme čajovali se skupinou Motors. Jak se nám pařilo a hodovalo, se můžete podívat na fotkách. Po celé naše hodování se podávali vybrané pochoutky z udírny, jako jsou uzená žebra, cigáro, pečené kuřecí stehna, pečené makrely, a také smažené hranolky, langoše a párky v rohlíku. Celé hodové šílenství pro nás pořádající skončilo pondělním úklidem. Doufáme, že na letošní hody budete vzpomínat s úsměvem na tváři a už teď se těšíte na příští rok, co pro vás opět připravíme. 

náměstek Zuza a spol. 

Článek v Olomouckém deníku zde

Z pozice starosty SDH děkuji všem pořadatelům za profesionálně odvedenou práci.   GbelDa

 

 

 
 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30