Jdi na obsah Jdi na menu
 


A máme po hodech . . .

Pár slov o Senických hodech 2008.

Tak to máme za sebou. Třídenní maraton hodových oslav je minulostí. Nutno konstatovat že to všechno dopadlo dobře. Počasí nám přálo, nikomu se nic nestalo, lidi byli zdá se spokojeni, takže to byl, řekl bych, úspěch.

Všechny kapely podle předpokladu podaly maximální výkon a na své si jistě přišli všichni návštěvníci. Nečekaný úspěch sklidila sobotní ohňová šou s ohňostrojem v podání Romana Hlavinky. Nabídka stánků s občerstvením byla podle zájmu dostačující. Velký ohlas měla letošní novinka - stánek "na pláži"  s míchanými nápoji. Sám jsem nějaký ten koktejl ochutnal a byla to paráda. Ne tak velký ohlas měla soutěž " O nejlepší hanáckou pálenku". Jednalo se o nultý ročník, dá se říct, na zkoušku, takže nemůžeme čekat zázraky, ale deset soutěžních vzorků potěšilo. Pro úplnost uvádím výsledky:

Poř. Jméno  Body
1.  Pavel Kopečný 54
 2.  František Dostál (kalvados)  49
 3.  František Dostál (třešňovice)  46
 4.  Jiří Kučera 45
 5.  Michal Továrek 44
 6.  Václav Němec  41
 7.-8.

 Hynek Němec

 Miroslav Havel (zubrovka)

 40
9.  František Dostál (slivovice) 37

10.

 Miroslav Havel (hruškovice)  30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobotní odpoledne nabídlo soutěže pro děti, přehlídku lidových řemesel a my hasiči jsme se postarali i o trochu té zábavy v podobě požárních útoků a "kýblovačky". V neděli jsme těsně před začátkem programu prožili další "ohňovou šou", tentokrát ovšem neplánovanou v podobě požáru strniště na poli za Panavem. Vše dopadlo dobře a výjezdovka byla zhruba za hodinu zpět.

 

Za všechny organizátory vystupujícím děkuji za jejich produkci a návštěvníkům za hojnou účast.

Obrovské poděkování zaslouží samozřejmě všichni ti, kteří se podíleli na organizaci, ať už se jedná o členy našeho sboru, či členy TJ Sokol Senice na Hané.

 

 - DG -

 

První fotky z hodů jsou tady.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30