Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. 10. 2004 – Posezení na zbrojnici

 

Dne 2. 10. 2004 se na zbrojnici konalo již tradiční posezení, kde si každý člen sboru přivedl svou drahocennou polovičku a kde se pak sedělo, klábosilo, jedlo, popíjelo a hlavně zpívalo. Pravda ne u všech se dal nazvat zpěv zpěvem, ale přece jen se našel někdo, kdo zpívat uměl. Hlavní pěveckou hvězdou večera byl pan Kučera, který má hlas jako zvon.

Přípravy na posezení nikdo neponechal náhodě, a tak stejně jako loni bylo připraveno bohaté občerstvení. Několik sester doma upeklo bůček (a i když všechny byly naloženy stejně, tak ve výsledné fázi každý vypadal a chutnal úplně jinak), a také se nezapomnělo na kyselé okurky, bez kterých by to nebylo ono. Vše se pak zapíjelo zlatavým pivkem, a ten kdo neměl chuť si mohl dál klidně kofču, nebo třeba něco ostřejšího!  Také sladké moučníky, které byly domácí výroby, dotvářely přátelskou náladu večera.

Všichni přítomní členové sboru se dobře bavili, i když je škoda, že spoustu jich na zbrojnici nedošlo. Možná to bylo tím sychravým počasím studeného podzimu, kdy se již nedá sedět venku, ale snad se příště polepší všichni ti,co nepřišli, a na další posezení zcela jistě dojdou! J

 

-LV-

další zápis

předchozí zápis

na obsah kroniky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


MessengerMail listArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30